Logo strefa dobrych gier

Tajemnicze Domostwo

Tajemnicze Domostwo

Gry planszowe
od 8 lat
od 2 do 6 osób
od 30 do 40 min.

Nie mamy go teraz. Skontaktuj się z nami to pozyskamy go dla Ciebie :-)

94.00 PLN

Paranormalne śledztwo czas zacząć!

W starym domu, przed laty, dokonano okrutnej zbroni, za którą pokutował niewinny człowiek. Teraz jego umęczony duch, błąka się po pustych korytarzach i czeka na śmiałków, którzy pomogą mu oczyścić swoje imię. Witaj w grze „Tajemnicze Domostwo”! Jest to kooperacyjny tytuł dla dwóch do siedmiu graczy, w wieku co najmniej 8 lat. Waszym celem będzie rozwikłanie śledztwa zapomnianego przed laty! Dacie radę?

Przygotowanie stołu do gry „Tajemnicze Domostwo” podpowiada instrukcja. Karty lokacji, miejsca oraz podejrzanego- rozkładamy na środku, uczestnicy wybierają detektywa, natomiast jednej osobie przypadnie rola Ducha. On będzie osią całej gry, a próbując naprowadzić śledczych na ślad przyczyni się do zwycięstwa. Gotowi? Na otrzymanych kartach pomocy gracze oznaczają pierwsze pole (z trzech: „czym?”, „gdzie?”, „kto?”). Nim minie 7 dzień, wszyscy muszą odpowiedzieć na wszystkie trzy pytania! Pamiętajmy, że „Tajemnicze Domostwo” to gra kooperacyjna, więc przegrywamy i wygrywamy wszyscy razem! Gra przebiega w bardzo prosty sposób. Duch, dla każdego detektywa przygotowuje zestaw: narzędzie zbrodni, winny i miejsce zbrodni, a następnie, podczas upływających tur będzie naprowadzał śledczych na właściwą odpowiedz. Nie będzie to takie proste! Zbrodni dokonano dawno temu, a sam Duch nie może bezpośrednio oddziaływać na ludzi gdyż jest… duchem. Będzie się kontaktował z innymi za pomocą Kart Snów- problem z nimi taki, że są wieloznaczne i przede wszystkim (oszałamiająco klimatyczne) bogate w szczegóły! Gracze mogą ze sobą konsultować swoje sny, dzielić się spostrzeżeniami, uwagami, słuchać swojej intuicji lub głosu większości. Wszystko by zdążyć przed upływem siódmego dnia!

Gotowi by zajrzeć do gry „Tajemnicze Domostwo”? Proste zasady i duża liczba osób, które do gry mogą zasiąść czyni z niej niezwykły tytuł familijny! Lekki dreszczyk emocji, przepięknie wykonane elementy i mroczna zagadka! Doskonały tytuł na jesienne, senne wieczory!Komentarze i opinie na temat gry

Powrót
Google+