Logo strefa dobrych gier

Szaolin Panda

Szaolin Panda

Gry planszowe
od 8 lat
od 3 do 5 osób
od 20 do 40 min.

Nie mamy go teraz. Skontaktuj się z nami to pozyskamy go dla Ciebie :-)

24.00 PLN

Wyrusz drogą adepta kung-fu!

„Szaolin Panda” to gra karciana dla 3 do 5 graczy, w wieku co najmniej 8 lat. Polega na sprytnym manewrowaniu kartami „z ręki”, tak by utrzymać spokój ducha i równowagę.

Proste zasady i łatwe rozłożenie. Każdy uczestnik „Szaolin Panda” otrzymuje określoną ilość kart na turę. Celem gry jest zdobycie jak najmniejszej liczby punktów karnych – Jin i Jang. Osoby biorące udział w zabawie wykładają jedną kartę na rundę. Trzeba to robić bardzo uważnie. Umiejętność mądrego wybrania odpowiedniej pandy w dobrym momencie jest kluczem do zwycięstwa. Gdy każdy wyłoży swoją karte porównujemy ich wartości. Najwyższy wynik otrzymuje Czarny żeton- Jin. Najniższy dostaje Biały Jang. Każdy z nich liczony osobno jest wart -1 punkt. Dopiero razem się znoszą. Bystrzy adepci Kung-Fu muszą tak sprytnie balansować swoimi Pandami Wojownikami by uzyskać wynik najbliższy zeru.

I to wszystkie zasady! „Szaolin Panda” jest prosta, szybka i bardzo kompaktowa, więc można ją ze sobą zabrać na wycieczkę czy szkolną przerwę. Warto także zaznaczyć, że samo wydanie jest bardzo ładne. Żetony są wytrzymałe, a każda karta jest zdobiona unikatowym rysunkiem Pandy Wojownika.Komentarze i opinie na temat gry

Powrót
Google+