Logo strefa dobrych gier

Voodoo (edycja polska)

Voodoo (edycja polska)

Gry planszowe
od 7 lat
od 2 do 6 osób
od 10 do 15 min.

Nie mamy go teraz. Skontaktuj się z nami to pozyskamy go dla Ciebie :-)

30.00 PLN

Zobacz to czego nie ma i wygraj!

„Voodoo” to gra imprezowa od 7 roku życia, której czas rozgrywki zajmuje 10-15 minut. Proste zasady i wytrzymałe karty, to doskonały przepis na zabawę. A do tego szalone kolory i całość oprawy graficznej intrygują oko. Co kryje się w pudełku „Voodoo”?

Rozpoczynamy od przetasowania talii i ułożeniu jednej karty na środku. Każdy uczestnik otrzymuje po 3 karty „na rękę”. Resztę należy rozdać w równej ilości między graczy, tworząc tym samym ich talie gry. „Voodoo” trwa przez trzy rundy. W każdej gracze jednocześnie próbują pozbyć się swoich kart wykładając je na wspólny stos- rozpoczęty przez pierwszą wylosowaną kartę. Jak to zrobić? Podobnie jak w popularnej grze Dobble. Musimy znaleźć na kartach odpowiedni symbol, wyjątkowo musi to być … symbol którego nie ma! Gdy ktoś pozbędzie się swoich kart ze stosu runda się kończy, a gracze za każdą niewyłożoną kartę otrzymują jeden punkt ujemny. Po trzeciej rundzie wygrywa uczestnik z liczbą punktów najbliższą 0!

„Voodoo” to dynamiczna i przekorna gra imprezowa! Zachęca do nieszablonowego myślenia i rozgrzewa szare komórki! Świetny sposób na rozruszanie towarzystwa i rozpoczęcie wieczoru z grami, bądź filmami. Komentarze i opinie na temat gry

Powrót
Google+