Logo strefa dobrych gier

Chrum Chrum

Chrum Chrum

Gry planszowe
od 6 lat
od 2 do 6 osób
od 15 do 20 min.

Nie mamy go teraz. Skontaktuj się z nami to pozyskamy go dla Ciebie :-)

25.00 PLN

Nie podrzucaj nikomu świni!

Zgarnij ją dla siebie i wygraj! „Chrum, Chrum!” to sympatyczna gra karciana na 2 do 6 osób oprawiona grafikami przeuroczych zwierząt. Dynamiczna rozgrywka, szybkie partie i proste zasady sprawiają, że gra doskonale sprawdza się wśród dzieciaków!

Na czym polega rozgrywka w „Chrum, Chrum!”? Każdemu z graczy rozdajemy z całej talii po tyle samo kart. W każdej rundzie uczestnicy po kolei wykładają karty na środek stołu układając je w jeden stos. Ważne jest to, by zwracać uwagę na kartę którą już poprzednik wyłożył, oraz szybko zorientować się jaką kartę wykładamy my, ponieważ jeśli suma karty leżącej na środku i karty aktualnie wyłożonej daje 7, należy szybko klepnąć ręką w stos i krzyknąć „chrum, chrum!”. Kto zrobi to pierwszy zgarnia karty, a wygrywa osoba z największą liczbą kart! Karty możemy wygrać jeszcze na dwa sposoby! Jeśli na stosie pojawi się świnka bo jej wartość jest równa 7. Oraz gdy poprzednia karta i karta wykładana to jest to samo zwierzę! W trzecim przypadku, należy uważać, ponieważ nie krzyczymy „chrum, chrum!” tylko wydajemy dźwięk zdublowanego zwierzątka! Nie daj się zmylić bo za pomyłki będziesz udawał mapkę!

Proste! Przyjemne! Mnóstwo śmiechu! Przyglądaj się znajomym kwaczącym, meczącym, muczącym lub wykaż się refleksem i sam zgarniaj karty! Dynamiczna gra dla młodych sympatyków planszówek! Przyjemne zwierzaki, mnóstwo zabawy, powtórka z dodawania i „chrum, chrum!”Komentarze i opinie na temat gry

Powrót
Google+