Logo strefa dobrych gier

Talisman: Magia i Miecz - Kraina Ognia

Talisman: Magia i Miecz - Kraina Ognia

Gry planszowe
od 14 lat
od 2 do 6 osób
od 80 do 90 min.

To ostatnia sztuka. Pośpiesz się aby ktoś Ciebie nie ubiegł !

149.00 PLN

Niebezpieczeństwo!

Powrócili Twórcy Korony Władzy, tym razem z zamiarem zmienienia planszy Magii i Miecza w Krainę Ognia! Nowy dodatek do popularnej gry planszowej „Talizman” podniesie temperaturę dotychczasowych rozgrywek! „Kraina Ognia” wprowadza groźnych Wezyrów Ifrytów pałających nienawiścią do lasów, łąk i całego życia zgromadzonego w około Korony Władzy. Mają zamiar obrócić w popiół wszystko, ujednolicając krajobraz do jałowego pustkowia.

W dodatku „Kraina Ognia” do standardowej puli zasad gry „Talizman: Magia i Miecz” dochodzą żetony Spalonej Ziemi. Gdy jakieś wydarzenie każe nam umieścić owy znacznik na planszy, gracz kończący na nim ruch traci punkty życia. Nowością są też Karty Terenu- Ifryci podnoszą temperaturę do tego stopnia, że topnieją skały i formuje się zupełnie inny krajobraz. Nawet Poszukiwacze dostają taką możliwość dzięki wprowadzonym zaklęciom Terramorfozy. „Kraina Ognia” odświeża także szeregi rządnych sławy bohaterów- Szlachetny Dżin, Nomadka, Pani Wojny i Derwisz pragną, wykorzystując chaos wprowadzony przez Ifryty, sięgnąć po Koronę Władzy!

Ulubiona gra z dodatkiem zyskuje nowego plusa! „Talizman: Magia i Miecz. Kraina Ognia” to niebezpieczeństwo, pożoga i wybuchy, czyli to co gracze lubią najbardziej Warto także urozmaicić partię z pomocą alternatywnych zakończeń! Co spotkamy w miejscu Korony? Czy unikniemy wiecznego ognia i jeszcze kiedyś ujrzymy zielona wzgórza krainy Magii i Miecza? Przekonaj się z „Krainą Ognia”!Komentarze i opinie na temat gry

Powrót
Google+