Logo strefa dobrych gier

Urban Panic

Urban Panic

Gry planszowe
od 10 lat
od 2 do 4 osób
od 40 do 60 min.

Nie mamy go teraz. Skontaktuj się z nami to pozyskamy go dla Ciebie :-)

119.00 PLN

Szkicuj plany i wznieś swoje miasto!

Bardzo popularny temat w świecie gier planszowych, ale „Urban Panic” zupełnie go odświeża. Poza świetnym wydaniem, mnóstwem „drewna” i sprawnie działającą mechaniką układania miasta z kafelków, gra oferuje nam coś zupełnie nowego. „Urban Panic” posiada wariant gry imprezowej!

Do stołu zasiada od 2 do 4 graczy. Każdy wciela się w inwestora i próbuje zbudować z kafelków najlepiej prosperujące miasto. Z początkiem rozgrywki wszyscy otrzymują planszę gracza na której zaznaczane są wskaźniki dające punkty na koniec. Zamieszkanie, bezrobocie, ekologia, dochód itp. Budując w mieście nowe kafelki będziemy manipulować znacznikami, a na koniec porównamy ich wartości. Osoba z największą ilością punktów zwycięża „Urban Panic”! Jak to się będzie odbywać? W swojej turze gracz musi wykonać trzy z pośród pięciu dostępnych akcji. Akcje noszą nazwy od pomocników, z których usług będziemy korzystać: Inżynier, Planistka, Burmistrz i Szpieg. Będziemy mogli zabrać kafelki z puli ogólnej do rezerw, wybudować budynek lub zabrać czyjś kafelek z rezerw do naszego miasta! A to tylko jeden z wariantów. Wersja imprezowa „Urban Panic” pozwala zmierzyć się z odpowiedzialnością za miasto i presją czasu! Przekręcamy klepsydrę i szaleńczy wyścig po kafelki rozpoczęty!

„Urban Panic” to doskonała pozycja dla początkujących fanów gier planszowych związanych z budownictwem. Dbaj o liczbę mieszkańców, zapewniaj im prace i obserwuj jak rośnie Twój dochód. A jeśli oba warianty gry ekonomicznej się znudzą zaznaj szaleństwa nietypowej gry imprezowej!Komentarze i opinie na temat gry

Powrót
Google+