Logo strefa dobrych gier

Byli sobie podróżnicy

Byli sobie podróżnicy

Gry planszowe
od 8 lat
od 2 do 4 osób
od 40 do 50 min.

To ostatnia sztuka. Pośpiesz się aby ktoś Ciebie nie ubiegł !

105.00 PLN

Wyrusz w niezwykłą podróż z bohaterami ulubionego serialu!

„Byli sobie podróżnicy” to edukacyjna gra planszowa, dla 2 do 4 graczy w wieku co najmniej 8 lat. Celem gry jest odnalezienie mistycznego skarbu ukrytego gdzieś na mapie. Aby to zrobić musimy wykazać się wiedzą i sprytem by wyprzedzić innych graczy!

„Byli sobie podróżnicy” to dość duże pudełko zawierające sporą ilość elementów. Rozmieszczenie ich podpowiada instrukcja, chociaż niektóre (kolorowe butelki i ławice ryb) możemy rozstawić według własnego uznania. Dzięki temu każda rozgrywka będzie inna! Uwaga! Przed pierwszą przygodą w „Byli sobie Podróżnicy” musimy złożyć trójwymiarowe statki-pionki, którymi będziemy przemierzać oceany. Gdy wszystko gotowe, umieszczamy okręty na polach start i rozpoczynamy. W grze poruszamy się i wykonujemy akcje za pomocą kostek. Chociaż w późniejszym etapie rozgrywki, możemy zdobywać karty. One również zapewnią nam ruch, lub dodatkowy rzut kostką. Całość „Byli sobie podróżnicy” dzieli się na dwa etapy. W pierwszym musimy zdobyć papirusy z butelek w różnym kolorze, by uzyskać mapę skarbu. Celem drugiego etapu jest złamanie szyfru, którym skarb jest zabezpieczony. Kto pierwszy, wygrywa!

„Byli sobie Podróżnicy” to świetny sposób na sprawdzenie swojej wiedzy i dowiedzenie się paru ciekawostek o świecie. Pytania są z różnego zakresu- biologii, zoologii, historii, czy sławnych osób. Nigdy nie wiemy co nas spotka w podróży i jakich przygód się spodziewać. Zwiększa to dreszczyk emocji podczas gry!Komentarze i opinie na temat gry

Powrót
Google+