Logo strefa dobrych gier

Neuroshima HEX: Uranopolis (edycja 3.0)

Neuroshima HEX: Uranopolis (edycja 3.0)

Gry planszowe
od 10 lat
od 2 do 4 osób
od 30 do 60 min.

Nie mamy go teraz. Skontaktuj się z nami to pozyskamy go dla Ciebie :-)

25.00 PLN

Niektóre żetony Uranopolis, potrzebują prądu by działać!

Przetrwali wojnę. Górnicy skryci głęboko pod ziemią zabezpieczyli swoje kopalnie przed niszczycielskim wpływem Molocha, wytrzymując długie lata niedostatku. Teraz dołączają do kultowej gry strategicznej Neuroshima Hex. Armia „Uranopolis” to potężne maszyny niegdyś służące do rycia w ziemi, teraz przeprojektowane niosą śmierć i zniszczenie każdemu kogo spotkają na swojej drodze.

„Uranopolis” z przedapokaliptycznej kopali przekształciło się w bogatą twierdzę bronioną przez Górnicze maszyny siejące spustoszenie obszarowe (trzy pola planszy jednym uderzeniem). Usprawnione przez sporą ilość żetonów modułów mogą okazać się nie do przejścia. Tym bardziej, że Uranopolis posiada transformator Gaussa! Jedną z groźniejszych broni w grze Neuroshima Hex! Sztab armii zapewnia energię wszystkim jednostkom wokół siebie (niektóre żetony Uranopolis, potrzebują prądu by działać!), a mechanicy zapewniają ją w polu walki.

Świetna armia. Ciekawe grafiki, nowe podejście strategiczne. Neuroshima Hex zyskała potężnego sojusznika Posterunku. Sprawdź czy mieszkańcy niezrównani przy szukaniu uranu, sprawdzają się na polu bitwy! Uranopolis dostępna jest też w wersji 2,5.Komentarze i opinie na temat gry

Powrót
Google+