Logo strefa dobrych gier

Duuuszki (Duszki) w kąpieli

Duuuszki (Duszki) w kąpieli

Gry planszowe
od 8 lat
od 2 do 8 osób
od 15 do 20 min.

Nie mamy go teraz. Skontaktuj się z nami to pozyskamy go dla Ciebie :-)

49.00 PLN

Bądź szybszy niż błyskawica!

„Duuuszki” zyskały wielką popularność, wśród graczy- zarówno tych młodszych, jak i prawdziwych wyjadaczy. Prosta, ładnie wykonana, w imprezowym duchu gra doczekała się nowej odsłony. „Duuuszki w kąpieli” to nowe wydanie, tej szalonej i wciągającej zabawy. Ale czy doświadczenie z poprzedniej wersji pomoże Ci by i tutaj być najlepszym?

Do stołu zasiada od 2 do 8 osób- a jak to w grach imprezowych- im więcej osób, tym większa zabawa, ale i wyższy poziom trudności! Na środku kładziemy zestaw przedmiotów- szczotkę, wannę, ręcznik, żabkę i duszka. Talię gry „Duuuszki w kąpieli” należy przetasować i położyć na środku- tak, by każdy miał swobodny dostęp zarówno do kart, jak i przedmiotów. Rozpoczynamy! Celem gry jest zgarnięcie jak największej ilości kart (przeliczanych na punkty zwycięstwa!). Jak to zrobić? Podobnie jak w „Duuuszkach”. Jeden z graczy odkrywa wierzchnią kartę ze stosu. Ta przedstawia przedmioty w różnych kombinacjach póz i kolorów. Zadaniem graczy jest wychwycić, który z elementów karty zgadza się i kształtem i kolorem z komponentami leżącymi na środku. Kto pierwszy złapie odpowiednią rzecz, zdobywa kartę!

Proste? Bardzo! „Duuuszki w kąpieli” to kontynuacja lubianej gry, a co więcej- można ją spokojnie połączyć z poprzednią wersją gry i stworzyć superimprezówkę! Dodatkowo, gdy łapanie przedmiotów wydaje się za łatwe, podnieś poziom trudności i spróbuj krzyknąć nazwę przedmiotu- sprawdź ile będzie śmiechu, gdy głowa zaangażowana w analizowanie karty powie głośno „co sobie wymyśli”!Komentarze i opinie na temat gry

Powrót
Google+