Logo strefa dobrych gier

Ciężarówką przez Galaktykę

Ciężarówką przez Galaktykę

Gry planszowe
od 12 lat
od 2 do 4 osób
od 60 do 90 min.

Nie mamy go teraz. Skontaktuj się z nami to pozyskamy go dla Ciebie :-)

129.00 PLN

Zbieramy manatki i lecimy w kosmos!

Firma „Wyzysk i spółka” funduje nam lot „Ciężarówką przez Galaktykę” i oferuje nie małe premie za dolecenie nią na peryferie znanych światów. Oto polska odsłona gry „Galaxy Tracker” dla 2 do 4 osób, w której musimy być szybcy, zaradni, przewidujący, a przede wszystkim szaleni by na taki lot się zgodzić.

Każdy uczestnik gry „Ciężarówką przez Galaktykę” otrzymuje swoją planszę statku. Na środku stołu układamy stos zakrytych żetonów, a na torze wyścigu układamy klepsydrę. Pierwszą fazą gry jest Budowanie. Uczestnicy jedną ręką pobierają żeton z magazynu (stosu na środku) i przyłączają go do swojej ciężarówki, zostawiają na później lub odkładają. Ten etap odbywa się pod presją czasu- wszyscy grają jednocześnie budując statki, kątem oka obserwując jak sobie radzą przeciwnicy. Zgarnij jak najszybciej najlepsze działa, osłony i silniki dla siebie! Od nich zależy czy Twój wypad „Ciężarówką przez Galaktykę” zakończy się sukcesem. Drugim etapem jest Lot. Gracze w kolejności ukończenia budowy ustawiają się na torze wyścigu i próbują wytrzymać niespodzianki którymi usiany jest kosmos (korzystamy przy tym z przygotowanej talii kart do odpowiedniego etapu). Deszcze meteorów, piraci, eksploracja nowych planet- wszystko by zyskać jak najwięcej kredytów.

Trzy rundy, trzy ciężarówki. Sprawdź jakie skarby kryje kosmos dla takich wykorzystywanych przez korporacje szaleńców jak Ty! „Ciężarówką przez Galaktykę” to świetna zabawa, dla całej rodziny! Proste zasady zapewniają nam pełną humoru, klimatyczną wyprawę na rubieże, daleko poza gwiazdy. Odpicowane statki kosmiczne to przeszłość- Odpal silniki swojej ciężarówki i wyrusz nią przez galaktykę!Komentarze i opinie na temat gry

Powrót
Google+