Logo strefa dobrych gier

ZigZak: Skoki narciarskie

ZigZak: Skoki narciarskie

Gry planszowe
od 7 lat
od 3 do 6 osób
od 10 do 20 min.

To ostatnia sztuka. Pośpiesz się aby ktoś Ciebie nie ubiegł !

14.00 PLN

Byle z Telemarkiem!  Imprezowa wersja sportowych emocji!

„ZigZak: Skoki Narciarskie” to kieszonkowa gra karciana dla 3 do 6 osób, w której liczy się oczywiście najdłuższy skok, lądowanie, ale przede wszystkim STYL! Przygotujmy się na emocje i wrażenia jakich nie da żadna skocznia narciarska, ani puchar świata! To my jesteśmy najlepsi!

„ZigZak: Skoki Narciarskie” rozpoczynamy od ułożenia na środku odkrytych kart lotu. Przedstawiają one linie w różnych kolorach. Z nich będziemy budowali nasze skoki. Gracze otrzymują (bez podglądania) jedną kartę HOP lub BĘC. Na „trzy-cztery” odsłaniamy je i wyłapujemy ze środka karty, które nam odpowiadają. Możemy używać tylko jednej ręki!!! Karty możemy przekręcać o 180 stopni i kombinować, jeśli się pomyliliśmy kartę można odłożyć. Celem jest stworzenie jak najdłuższej nieprzerwanej linii jednego koloru. Liczy się szybkość, długość, kolor, oraz oczywiście lądowanie! Kto pierwszy skończy linię, krzyczy „bęc”!

Szalone sportowe emocje! Pada i odwołali puchar świata? Nic straconego! Zorganizuj swój własny turniej z „ZigZak: Skoki Narciarskie”! Zasady są proste, więc zaabsorbują nawet najmłodszych wielbicieli sportowych (a może i pokochają planszówki!)Komentarze i opinie na temat gry

Powrót
Google+