Logo strefa dobrych gier

Kieszonkowy Bystrzak

Kieszonkowy Bystrzak

Gry planszowe
od 7 lat
od 1 do 10 osób
od 15 min.

Leży u nas na półce i czeka na Ciebie :-)

16.00 PLN

Mądra głowa, zagra w słowa!

„Kieszonkowy Bystrzak” to miniaturowa gra karciana, która idealnie nadaje się w podróż i na imprezę. Możemy zagrać w zatłoczonym pociągu, w dużym gronie przyjaciół, zróżnicowanej wiekowo rodzinie, a nawet samemu! „Kieszonkowy Bystrzak” sprawdza się w każdym gronie, wariancie i grupie wiekowej.

Zasady są proste, więc każdego można szybko ich nauczyć i od razu przejść do zabawy. Gra oferuje kilka wariatów rozgrywki. Większość opiera się na szukaniu słowa. Przetasowaną talię kładziemy na środku Literkami do góry. Odkrywamy pierwszą kartę, na stronę Tematu. Naszym zadaniem jest znalezienie słowa (najlepiej rzeczownika) do powstałej pary Temat-Litera. Kto pierwszy krzyknie poprawne słowo- zdobywa kartę Tematu, a my odsłaniamy kolejną. Proste? Bardzo! Drugim wariantem jest odsłonięcie paru kart tematów pod jedną literę. Wszyscy uczestnicy zapisują na karteczkach jak najwięcej słów do podanych kategorii i zdobywają punkty za każde „niepowtarzalne słowo”!

Znasz słodycz na literę „N”? A sport na „Ś”? Wykaż się tęgim umysłem z „Kieszonkowym Bystrzakiem”! Wciągnij do gry znajomych, towarzyszy podróży. Niech godziny w pociągu czy samolocie się nie nudzą, a okażą się wesoło spędzonym czasem. „Kieszonkowy Bystrzak” to zabawa dla każdego!Komentarze i opinie na temat gry

Powrót
Google+