Logo strefa dobrych gier

Szalona Misja

Szalona Misja

Gry planszowe
od 8 lat
od 2 do 5 osób
od 20 do 30 min.

To ostatnia sztuka. Pośpiesz się aby ktoś Ciebie nie ubiegł !

45.00 PLN

Zdobądź koronę królestwa Arkadii i przemierzaj niebezpieczne krainy uzbrojony jedynie w pisak (i to zmywalny!)!

„Szalona Misja” to zwariowana przygoda przeniesiona z popularnych gier komputerowych do świata spotkań towarzyskich! Planszówka-platformówka! Zasady proste, krain dużo, a od emocji na policzkach występują wypieki (mimo, że nigdzie nie biegniemy )!

„Szalona Misja” to przygoda dla 2 do 5 śmiałków, którzy na początku rozgrywki otrzymują przezroczystą kartkę i zmywalny pisak. Następnie odsłaniamy krainę w której będziemy się ścigać. Gracze mają chwilkę by się planszy przyjrzeć, a następnie obracamy klepsydrę i rozpoczyna się szaleństwo! W określonym czasie uczestnicy na swoich planszach muszą narysować trasę, którą przemierzą dany poziom, tak by nie wpaść na kamienne murki, lub Bziki (podstępne kreatury zamieszkujące Arkadię). Linia nie może być przerwana i musi prowadzić od początku planszy do mety. Gdy upłynie czas, śmiałkowie przykładają swoją przezroczystą kartę z trasą do planszy krainy i sprawdzają czy im się to udało. Jeśli po drodze zyskamy dodatkowe punkty za zdobyte monety jeszcze lepiej! Kto po przemierzeniu wszystkich krain ma najwięcej punktów zwycięża i zostaje królem Arkadii! Ot i cała gra!

Znudziły Ci się platformówki komputerowe? Spróbuj czegoś nowego! „Szalona Misja” jest utrzymana w klimacie zakręconego wyścigu o różnych poziomach trudności, a zapewnia dużo więcej radości! Zaproponuj „Szaloną Misję” wśród znajomych- a niezależnie od wieku- na jednym wyścigu się nie skończy!Komentarze i opinie na temat gry

Powrót
Google+