Logo strefa dobrych gier

Komiks: Gra towarzyska

Komiks: Gra towarzyska

Gry planszowe
od 8 lat
od 3 do 10 osób
od 25 do 35 min.

To ostatnia sztuka. Pośpiesz się aby ktoś Ciebie nie ubiegł !

49.00 PLN

Imprezowa przygoda z Komiksem!

Marzy Ci się opowiedzenie własnej historii, która przebije popularnością grupy superbohaterów? A może masz lepszy pomysł na zakończenie jakiejś opowieści? A jeśli Twoja wersja wydarzeń zyska sobie sympatię słuchaczy? Oto „Komiks” szalenie twórcza gra imprezowa dla 3 do 10 graczy, w której trzeba wykazać się niesamowitą kreatywnością!

W zależności od ilości osób Komiks rozgrywany jest w jednym z dwóch wariantów- solowym lub drużynowym. Każdy uczestnik otrzymuje pustą stronicę, oraz 12 dwustronnych kart kadrów. Naszym zadaniem jest w określonym czasie ułożyć spójną historyjkę pod zadany (wymyślony lub wylosowany) temat. Pamiętajmy, że punktowana jest pomysłowość, logiczne ułożenie obrazków i oczywiście zrobienie tego w jak najkrótszym czasie!

Proste zasady sprawiają, że Komiks jest grą towarzyską zapewniającą mnóstwo zabawy! Zdobądź serca współuczestników i zachwyć ich swoją opowieścią. Niech Twój Komiks będzie niepowtarzalny, niekonwencjonalny, straszny lub absurdalnie śmieszny! Baw się twórczym myśleniem, łącząc ze sobą prześliczne ilustracje kadrów i zapunktuj!Komentarze i opinie na temat gry

Powrót
Google+