Logo strefa dobrych gier

Kosmiczna Misja

Kosmiczna Misja

Gry planszowe
od 6 lat
od 2 do 4 osób
od 20 do 20 min.

Nie mamy go teraz. Skontaktuj się z nami to pozyskamy go dla Ciebie :-)

15.00 PLN

Z misją na Marsa i inne planety!

Oto jedna z gier z serii "Gra w dobrej cenie" - "Kosmiczna Misja". Dzięki niej możemy poczuć się jak astronauta zwiedzający przestrzeń międzygwiezdną w poszukiwaniu planet. Celem graczy jest zdobycie największej ilości punktów, właśnie z owych odkryć, ale również z zagospodarowania przestrzeni- brzmi strasznie? Ale wcale takie nie jest! Chodzi o budowę stacji kosmicznych na odkrytych planetach!


"Kosmiczna Misja" to tytuł dla dwóch do czterech osób, w wieku co najmniej 6 lat. Przygotowując grę rozkładamy na środku trzy wylosowane kafelki i możemy rozpoczynać. Gracz w swoim ruchu rzuca kostką. Wynik określa, ilu kosmonautów chce pomóc przy zabudowie planet (by się powiodło musi być o jeden większy niż liczba już zbudowanych stacji). Następnie dobieramy kafelek z "banku" i dokładamy do swojej planety (tak, żeby pasował!). Jeden gracz może budować jednocześnie dwie planety- co znacznie zwiększa możliwości! 

Prosta gra, która wciągnie każdego młodego kosmofana! "Kosmiczna Misja" pozwala nauczyć dzieci sprytnego planowania, w bardzo przyjemny sposób! Dodatkową zaletą gry jest możliwość spotkania przyjaznych kosmitów, którzy z chęcią pomogą przy budowie stacji!Komentarze i opinie na temat gry

Powrót
Google+