Logo strefa dobrych gier

Kraina Lodu.  Shuffle

Kraina Lodu. Shuffle

Gry planszowe

Nie mamy go teraz. Skontaktuj się z nami to pozyskamy go dla Ciebie :-)

21.00 PLN

Elza stopiła wszystkie płatki śniegu!


Oto gra dla najmłodszych milusińskich z ich ulubionymi bohaterami. „Kraina Lodu” to propozycja gry kafelkowej z serii „Shuffle”. Zasady są bardzo proste, więc spodobają się młodym fanom zarówno gier planszowych, jak i produkcji Disney’a.

„Shuffle: Kraina Lodu” to gra przeznaczona dla 2 do 4 osób. Naszym zadaniem będzie pomoc Elzie w odtworzeniu roztopionych płatków śniegu. Wybieramy kolor naszych śnieżynek i rozpoczynamy przygodę z bohaterami „Krainy Lodu”. Na środku ustawiamy jeden kafelek. W swojej turze gracze losują kolejny i dokładają go do planszy tak, by odpowiednie strony kolorowych płatków śniegu się połączymy (bo właśnie za nie otrzymujemy punkty). Kto połączy ich najwięcej, wygrywa. Tak wygląda podstawowy wariant gry. „Shuffle: Kraina Lodu” oferuje jeszcze alternatywną rozgrywkę- troszkę trudniejszą, dla starszych.

Seria „Shuffle” to gry karciane z aplikacją na tablet. W „Krainie Lodu” pomaga ona zliczać punkty. Sprawdź! Proste zasady i kolorowe karty z bohaterami zainteresują każdego fana animacji. „Shuffle: Kraina Lodu” to świetny wstęp do gier familijnych takich jak Carcassonne!Komentarze i opinie na temat gry

Powrót
Google+