Logo strefa dobrych gier

Drapacze Chmur

Drapacze Chmur

Gry planszowe
od 6 lat
od 2 do 4 osób
od 10 do 20 min.

Nie mamy go teraz. Skontaktuj się z nami to pozyskamy go dla Ciebie :-)

14.00 PLN

Inżynierzy do dzieła!

Seria Dobra Gra w Dobrej Cenie oferuje grę imprezową, tym razem dla spostrzegawczych maluchów z uzdolnieniem matematycznym, patrzących wysoko. Razem z innymi uczestnikami zabawy spróbujemy stworzyć najwyższe i najbardziej schludne „Drapacze Chmur” na świecie.

Zasady są proste. Wszyscy gramy jednocześnie! Gdy do gry „Drapacze Chmur” zasiądzie od 2 do 4 uczestników, a każdy umieści przed sobą fundament krzyczymy „start!”. Z żetonów na środku stołu, każdy będzie wychwytywał kolejne piętra wieżowca i umieszczał na swojej budowie. Uwaga! Każde piętro musi mieć przynajmniej o jedno okno mniej! Gdy na pierwszym „Drapaczu Chmur” pojawi się iglica krzyczymy „Stop”. Następuje podliczanie punktów: za ilość pięter, szybkość budowy oraz… za jednolity styl (piętra mają ten sam kolor co fundament). Proste? Bardzo!

„Drapacze Chmur” to bardzo prosta pozycja imprezowa dla dzieci! Wesoły szał budowy i ścigania się do chmur! Lepiej zakończyć budynek przed innymi? Czy może lepiej spojonej dobierać elementy i planować? A jeśli ktoś nam skradnie upatrzony kawałek? Spróbuj swoich sił z grą „Drapacze Chmur”!Komentarze i opinie na temat gry

Powrót
Google+