Logo strefa dobrych gier

Władca Pierścieni: Wyprawa do Mordoru

Władca Pierścieni: Wyprawa do Mordoru

Gry planszowe
od 8 lat
od 2 do 4 osób
od 15 do 25 min.

Nie mamy go teraz. Skontaktuj się z nami to pozyskamy go dla Ciebie :-)

33.00 PLN

Pomóż Powiernikowi Pierścienia!

Władca Pierścieni: Wyprawa do Mordoru to prosta gra kościana oparta na powieści J. R. R. Tolkiena, skupiająca się na trudnej wędrówce Froda do Góry Przeznaczenia. Celem jest oczywiście dotarcie do Mordoru- musimy to zrobić szybko, pozostając przy tym niezauważeni.

Władca Pierścieni: Wyprawa do Mordoru to przygoda dla 2 do 4 osób, w wieku co najmniej 8 lat. Wyjmując grę z pudełka, od razu jesteśmy gotowi by zacząć. Wybieramy planszę- łatwiejszą bądź trudniejszą i wyruszamy na Wyprawę do Mordoru. W swoim ruchu, gracz rzuca 5 kostkami (jedną neutralną i 4 odpowiadającym hobbistom). Dozwolone jest maksymalnie 5 rzutów, przy czym w każdym przerzucie musimy odłożyć przynajmniej jeden wynik (symbol nie może się powtórzyć z poprzednim!). Gdy wyniki są ustalone, przystępujemy do wykonania akcji. „Pierścień” przesuwa nas o jedno pole (zakreślamy je na planszy jako „odwiedzone”), „Gandalf” wydłuża drogę Nazguli (dzieląc jedno pole na ich trasie na dwa), „Orkowie” niwelują „pierścienie”, a „Miecze” „Orków”. Symbol „Białego Drzewa” pozwala przerwać przerzuty, bez konieczności odkładania kostki. Grę „Władca Pierścieni: Wyprawa do Mordoru” wygrywa hobbit, który jako pierwszy dojdzie do góry i nie zostanie złapany przez Upiory Pierścienia!

Bardzo przyjemna, dynamiczna i emocjonująca gra. Niebanalny mechanizm zarządzania kostkami podnosi tempo wyścigu, a kompaktowość pozwala Wyprawę zabrać w podróż! Zasady proste, ale cel znaczący- jeśli nie zniszczymy Pierścienia świat pogrąży się w Mroku! „Władca Pierścieni: Wyprawa do Mordoru” oferuje również wariant zaawansowany z unikalnymi warunkami rzucania kostkami- w zależności od pola na którym się znajdujemy!Komentarze i opinie na temat gry

Powrót
Google+