Logo strefa dobrych gier

Story Cubes: Strachy

Story Cubes: Strachy

Gry planszowe
od 6 lat
od 1 osób
od 2 do 20 min.

Nie mamy go teraz. Skontaktuj się z nami to pozyskamy go dla Ciebie :-)

11.90 PLN

Historia z dreszczykiem!

Story Cubes Kości Opowieści to popularna zabawa w budowaniu własnej historii, a dzięki Story Cubes: Strachy dodamy do niej niezliczone mroczne barwy i dreszczyk rozbudzający wyobraźnię słuchaczy! Dodatek ten to 3 fantastycznie, starannie wykonane kostki, którymi należy zastąpić 3 kości z zestawu podstawowego Story Cubes Kości Opowieści, lub dużych dodatków Story Cubes: Akcje, bądź Story Cubes: Podróże.

Zasady gry są niezmienne. Rzucamy dziewięcioma kośćmi i snujemy swoją opowieść, tak by wszystkie wyrzucone ilustracje przynajmniej raz pojawiły się w opowieści! Ze Story Cubes: Strachy odwiedzimy czeluście piwnic, zajrzymy po zmroku do szaf, a bohaterami historii staną się duchy i widziadła! Pomysłowość, twórczość, kreatywność i wyobraźnia to słowa opisujące Story Cubes Kości Opowieści!

Rozbudź słuchaczy przy ognisku niesamowitą historią! Story Cubes: Strachy to wprowadzenie do Kości Opowieści zwyczajnych przedmiotów, takich jak lalki, czy telewizor, w zupełnie zatrważającej formie! Co stanie się gdy pod bohaterem niespodziewanie zapadnie się podłoga? To duch porusza ustami laleczki, czy ona tak sama z siebie? Czyja jest macka wystająca spod łóżka?Komentarze i opinie na temat gry

Powrót
Google+