Logo strefa dobrych gier

Story Cubes: Zwierzęta

Story Cubes: Zwierzęta

Gry planszowe
od 6 lat
od 1 osób
od 2 do 20 min.

Nie mamy go teraz. Skontaktuj się z nami to pozyskamy go dla Ciebie :-)

10.90 PLN

Szop Krystian i inne czterołapy zawitały do naszych historii!

Oto Story Cubes Kości Opowieści: Zwierzęta- dzięki nim wzbogacimy klasyczne opowiadania o liczne grono przedstawicieli fauny! 3 fantastyczne, starannie wykonane kostki Story Cubes: Zwierzęta są dodatkowym małym zestawem, którym należy zastąpić 3 kości z zestawu podstawowego Story Cubes Kości Opowieści, lub dużych dodatków Story Cubes: Akcje, bądź Story Cubes: Podróże.

Zasady gry są niezmienne. Rzucamy dziewięcioma kośćmi i snujemy swoją opowieść, tak by wszystkie wyrzucone ilustracje przynajmniej raz pojawiły się w opowieści! Ze Story Cubes: Zwierzęta historii mogą zagrozić drapieżniki, lub pojawić się w niej nowi bohaterowie! Ale to nie wszystko- na kostkach przedstawione zostały obrazki związane z tematyką zwierzęcą- znajdziemy na nich sidła i tropy! Jak je wykorzystamy, zależy od nas! Pomysłowość, twórczość, kreatywność i wyobraźnia to słowa opisujące Story Cubes Kości Opowieści!

Gotowi na nowe przygody? Story Cubes: Zwierzęta wprowadzą małą odmianę i zielony powiew świeżości do ulubionej formy snucia opowieści. Czy Szop Krystian uniknie sideł? Czy zwierzęta zapolują na myśliwego? A może idąc po tropach trafimy na coś zdumiewającego? Dowiedz się z nowymi kostkami Story Cubes Kości Opowieści!Komentarze i opinie na temat gry

Powrót
Google+