Logo strefa dobrych gier

Story Cubes: Muminki

Story Cubes: Muminki

Gry planszowe
od 6 lat
od 1 osób
od 1 do 20 min.

Leży u nas na półce i czeka na Ciebie :-)

45.00 PLN

Nowa seria Story Cubes!

Szukasz kreatywnego sposobu spędzenia czasu? Oto Story Cubes Kości Opowieści- niesamowity trener wyobraźni, gdzie jedynym ograniczeniem jest nasza fantazja! Poza pięknym wydaniem, eleganckie kostki oferują różnorakie formy zabawy i ćwiczeń kreatywności, których organizatorem i sędzią jesteśmy sami! A w nowej serii Story Cubes Kości Opowieści: Muminki, mamy szansę spróbować swoich sił w tworzeniu własnej fabuły popularnej bajki!

Na czym to polega? Rzucamy kostkami, a następnie z obrazków, które „wypadły” tworzymy historię. Własną. Niepodległą. Śmieszną, bądź wzruszającą. Rozpoczynając od pierwszego rysunku, który przykuł naszą uwagę staramy się by każda Story Cube Kość Opowieści znalazła się w historyjce. Ze „Story Cubes Kości Opowieści: Muminki” do zabawy dołączą Buka, Tata Muminka, Włóczykij i inni ulubieni bohaterowie. Jesteś gotów na własną przygodę z serialowymi postaciami?

Trenuj wyobraźnię z Muminkami- nic nie stoi na przeszkodzie, byś rozwinął swoją wersję wydarzeń, wyjaśnił czemu bohaterowie bali się Buki, kim była i czego chciała od Muminków. Uwaga! „Story Cubes Kości Opowieści: Muminki” można dowolnie łączyć z różnymi dodatkami z serii „Story Cubes”!Komentarze i opinie na temat gry

Powrót
Google+