Logo strefa dobrych gier

Czarne historie - Biuro

Czarne historie - Biuro

Gry planszowe
od 14 lat
od 2 osób
od 2 do 222 min.

To ostatnia sztuka. Pośpiesz się aby ktoś Ciebie nie ubiegł !

30.60 PLN

Czarne historie prosto z biurka!

Chcesz rozerwać się w pracy? Szukasz szybkiego zrelaksowania po ciężkim dniu przed komputerem? Lepiej nie sięgaj po „Czarne Historie: Biuro” bo następnego dnia będziesz bał się wrócić do pracy! Oto zupełnie nowa odsłona światowego bestsellera- mroczna, kryminalna… teraz odwiedza biurowce i straszy pracoholików!

Jak grać w „Czarne Historie: Biuro”? Dokładnie tak samo, jak w poprzednie edycje. Jedna osoba dociąga zagadkę i czyta wszystkim jej treść. Następnie odwraca kartę zapoznając się tym samym z rozwiązaniem (czyta po cichu!!!). Teraz gracze będą zadawali pytania, by dowiedzieć się co się stało. Narrator może jedynie odpowiadać „TAK”, lub „NIE”. Oczywiście zgodnie z prawdziwym rozwiązaniem zagadki „Czarne Historie: Biuro”.

Komu zaszkodziły bliższe kontakty z sekretarką? Jak niebezpieczny może być ołówek? Co tak naprawdę szkodzi przy monitorze? „Czarne Historie: Biuro” to 50 zupełnie nowych zagadek, trzymających poziom lubianej serii! „Nie przynoś pracy na imprezę”- weź ze sobą „Czarne Historie”!Komentarze i opinie na temat gry

Powrót
Google+