Logo strefa dobrych gier

Story Cubes: Actions (Akcje)

Story Cubes: Actions (Akcje)

Gry planszowe
od 6 lat
od 2 osób

Nie mamy go teraz. Skontaktuj się z nami to pozyskamy go dla Ciebie :-)

32.00 PLN

Kości Opowieści zostały RZUCONE, w nowej, absolutnie niespotykanej dotąd wersji! Grałeś w Story Cubes Kości Opowieści? Spróbuj swoich sił w Story Cubes Akcje! Te same zasady i to samo ograniczenie- Wyobraźnia!

Gra dla minimum 1 gracza, z tym, że radość z gry jest wprost proporcjonalna do osób biorących udział w rozgrywce! Rzuć dziewięcioma kostkami i spróbuj połączyć obrazki w jedną spójną historię. To są zasady wspólne dla wszystkich Story Cubes. Te kości różnią się od podstawowej wersji tym, że tu zamiast obrazków przedmiotów, kości przedstawiają czynności. Połączysz różne czynności w jedną opowieść? Spróbuj swoich sił i wykaż się pomysłowością! Zaproś przyjaciół i rozegrajcie partię wspólnie. Wersji gry jest mnóstwo w zależności od tego jak będziecie chcieli przemierzać Świat Wyobraźni.

Story Cubes: Akcje to jednocześnie rozszerzenie do podstawowych Story Cubes Kości Opowieści, jak i samodzielna gra! Rzuć dziewięcioma kostkami z Akcji, lub 6 kostkami z podstawowego Story Cubes i 3 losowo wybranymi z Kości Opowieści Akcji, albo wymieszaj podstawową wersje z rozszerzeniem i rzuć wszystkimi osiemnastoma- z tym, że musisz się liczyć z niezłym wyzwaniem! Spróbuj też wariantu, że każdy z uczestników losuje jedną kostkę Akcji, drugą z podstawki i każdy rzuca swoją parą, wplatając swoje kostki w opowieść poprzednika! Prawdziwy pokaz kreatywności i pomysłowości tylko ze Story Cubes Kośćmi Opowieści!

Komentarze i opinie na temat gry

Powrót
Google+