Logo strefa dobrych gier

Zapraszamy do Podziemi

Zapraszamy do Podziemi

Gry planszowe
od 10 lat
od 2 do 4 osób
od 20 do 30 min.

To ostatnia sztuka. Pośpiesz się aby ktoś Ciebie nie ubiegł !

36.00 PLN

Subtelna gra o tchórzostwie!

Oto minigra przygodowa oparta o mechanikę blefu "Zapraszamy do Podziemi". Prosta, pełna satyrycznych rysunków zabierze nas do mrocznego, chłodnego lochu, w którym.... no właśnie! Czy będziemy w stanie z niego wyjść? :) Chociaż zadajmy sobie inne pytanie. Czy jak już stoimy na progu ciemności czy wystarczy nam odwagi by w nią wejść?!


"Zapraszamy do podziemi" to tytuł dla 2 do 4 osób w wieku, co najmniej 10 lat. Gracze wspólnie decydują, którym z czterech bohaterów chcą stanąć na progu lochu i układają płytki jego ekwipunku na środku, wraz z jego podobizną. Śmiałkowie po kolei będą dociągali wierzchnią kartę z talii potworów i dokonywali jednego z dwóch wyborów. Albo umieszczą bestię w lochach, albo odrzucą kartę wraz z jednym elementem ekwipunku. W swoim ruchu, gracz może zdecydować, że nie dociąga karty i pasuje (co znaczy, wziął nogi za pas i uciekł!). Ostatnia osoba, która nie spasowała musi wcielić się w postać, wejść do lochu i rozegrać końcową fazę gry "Zapraszamy do Podziemi". Dociąga on po kolei karty z talii potworów dorzuconych do lochów w trakcie rozgrywki. Sprawdza czy zabija bestię- porównując swoją siłę z potęgą stwora. I tak rozpatruje każdą kartę. Jeśli pokona wszystkie potwory, otrzymuje 1 punkt (Drugi zapewni mu całkowite zwycięstwo). Jeśli potwory go... w lochach zatrzymają, odwraca kartę pomocy na ciemną stronę (jeśli przegra po raz drugi, zupełnie odpada z zabawy).

Bardzo prosta gra, o skrajnych emocjach! Niczego nie możesz być pewien! A jeśli Cię podpuszczają, bo wiedzą, że kryje się tam przedwieczne zło? A może to tylko zgrywy i w lochach nie ma nic strasznego? Ta minigra, zapewni sporo zabawy, na imprezie czy w przerwie między poważniejszymi tytułami. Czy jesteś subtelnym tchórzem, czy otwarcie wyrażasz swoje tchórzostwo- "Zapraszamy do podziemi"!Komentarze i opinie na temat gry

Powrót
Google+