Logo strefa dobrych gier

Na sprzedaż

Na sprzedaż

Gry planszowe
od 8 lat
od 3 do 6 osób
od 15 do 25 min.

Nie mamy go teraz. Skontaktuj się z nami to pozyskamy go dla Ciebie :-)

49.00 PLN

Kup dom swoich marzeń... by go korzystnie sprzedać!

Oto dynamiczna gra licytacyjna dla całej rodziny. "Na Sprzedaż" zmienia graczy w handlarzy nieruchomości, którzy dzięki nieprzeniknionej twarzy pokerzysty będą próbowali zarobić górę pieniędzy za obrót Zamkami, Pałacami, Igloo oraz kartonami. Znajomość rynku i potrzeb konsumentów jest ważna- ale tu liczy się spryt oraz wyczucie chwili. Sprawdzisz się jako handlarz? Czy sam wylądujesz w Kartonie?

"Na Sprzedaż" przeznaczona jest dla grona 3 do 6 osób, w wieku, co najmniej 10 lat. Celem zabawy jest zgromadzenie jak największej fortuny (w wekslach!). W pudełku znajdziemy talię nieruchomości (z numerkami od 1 do 30) i talię weksli (od 0 do 15 000 $) "Na sprzedaż" podzielona jest na dwa etapy. W każdym będziemy wykorzystywać inną talię. Rozpoczynając grę, każdy pobiera tyle samo monet z banku. Następnie z Talii Nieruchomości odsłaniane jest tyle kart ilu graczy zasiada przy stole. Gracze będą się licytować, podbijając stawkę daną przez przeciwnika, albo pasując. Jeśli ktoś wybierze drugą opcję- zgarnia ze stołu Dom z najniższym numerem- a sumę przeznaczoną na licytację dzieli na pół. Jedną cześć zostawia sobie, drugą płaci do banku. Wygrana osoba otrzymuje najwyższą wartość na stole, a do banku zwraca całą sumę przeznaczoną na licytację. Gdy Talia Nieruchomości się wyczerpie przechodzimy do drugiego etapu gry "Na Sprzedaż". Z Talii Weksli odsłaniamy tyle kart ilu jest graczy, a każdy handlowiec wystawia kartę Domu (zakupioną w poprzedniej fazie). Teraz właściciel najwyższej karty Nieruchomości wybiera sobie weksel. Następnie czynności wykonują osoby z mniejszymi wartościami zagranych kart. Wykładanie weksli kontynuujemy, aż wyczerpie się talia. W tym momencie kończy się gra "Na Sprzedaż"- a osoba z najwartościowszymi wekslami wygrywa!

Gotów na dreszczyk emocji? Do "Na sprzedaż" szybko przekonasz znajomych. Wyjaśnienie zasad nowym graczom to minuta! Obrót pieniądzem nie jest nikomu obcy- a koncepcja "kup tanio, sprzedaj drogo" to główne motto zabawy. Czujne oko i wyczucie chwili mogą zapewnić Ci bogactwo nawet jeśli jesteś w posiadaniu Igloo i Kanału Ściekowego- zaskocz konkurencje! Oto piękne, zadbane, wygodne i energooszczędne zamczysko- dom marzeń- a co najważniejsze jest "Na sprzedaż"!



Komentarze i opinie na temat gry

Powrót
Google+