Logo strefa dobrych gier

Domek

Domek

Gry planszowe
od 7 lat
od 2 do 4 osób
od 30 do 30 min.

Nie mamy go teraz. Skontaktuj się z nami to pozyskamy go dla Ciebie :-)

79.90 PLN

Marzy Ci się dom? Chyba jak każdemu!

A gra "Domek" zapewni możliwość jego wizualizacji! Co powiesz na przestronny salon z fortepianem? A może zaprojektujesz duży pokój dziecięcy? Co myślisz o wannie z hydromasażem? Albo jednym pokoju przeznaczonym tylko i wyłącznie na gry planszowe? Oto jest! "Domek" Twoich marzeń- to proste, intuicyjne zasady, oraz piękna szata graficzna, która zachwyci wszystkich członków familii- i starczych i młodszych!


Przygotowując grę każdy uczestnik (od 2 do 4 osób) otrzymuje planszetkę pustego domu. Na środku umieszczamy Tor Pomieszczeń, a na nim obie talie. To wszystko- jesteśmy gotowi by wznieść swój "Domek". Przed każdą turą, odsłaniamy karty z wierzchu obu talii, tak by zapełniły wszystkie pola na Torze Pomieszczeń i stworzyły pary. Gracz, gdy nadejdzie jego kolej wybiera jedną z odkrytych par (jedno pomieszczenie i jedną kartę narzędzi/dachówek), poczym "wbudowuje" (umieszcza) pokój na swojej planszy. I to tak naprawdę wszystko! Gra "Domek" trwa 12 tur, podczas których, każdy nabędzie 12 pomieszczeń. Po upływie tego czasu następuje punktowanie- za duże salony, pokoje dziecięce itp. (każda karta pomieszczenia ma zaznaczone ile punktów przynosi). Dodatkowo zdobywamy punkty za funkcjonalność naszego domku- czy jest dach, oraz czy znajdują się w nich kuchnia, łazienka i sypialnia? Wygrywa osoba z największą ilością punktów! 

"Domek" to przyjemnie dla oka wydana gra planszowa, w której każdy członek rodziny będzie mógł zaprojektować i zbudować dom swoich marzeń! Intuicyjna mechanika, oraz praktycznie brak negatywnej interakcji sprawią, że zabawa sprawi przyjemność zarówno starszym, jak i najmłodszym! Dodatkowym atutem jest to, że po zakończonej grze, każdy uczestnik zabawy może się pochwalić wybudowanym Domkiem!Komentarze i opinie na temat gry

Powrót
Google+