Logo strefa dobrych gier

Sabotażysta: rozszerzenie

Sabotażysta: rozszerzenie

Gry planszowe
od 8 lat
od 2 do 12 osób
od 20 do 40 min.

Nie mamy go teraz. Skontaktuj się z nami to pozyskamy go dla Ciebie :-)

30.90 PLN

Powiew odświeżającej bryzy w podziemnych tunelach!

Zakochaj się na nowo w grze karcianej Sabotażysta tym razem z Rozszerzeniem dającym nowe możliwości i wprowadzającym niespodzianki, nawet dla doświadczonych graczy.

Pierwszą zmianą jest liczba uczestników- z nowym Sabotażystą możemy rozegrać partię już w dwie osoby! (górny limit wzrósł do 12). Kosmetyczną zmianą jest zastąpienie kart złota, żetonami… i jest to najmniejsza zmiana. Ponieważ do talii Tajnych Tożsamości dochodzą kopacze podzieleni na dwie grupy- zielonych i niebieskich- otrzymują złoto, jeśli to ich kompan dotarł do sztabki. Dodatkowym utrudnieniem jest stawianie drzwi, przez które przejść może tylko krasnal w danym kolorze. Lider- nowa postać- może przechodzić przez wszystkie drzwi, a złoto zdobywa jak Sabotażysta. Pojawia się również Symulant! Nic go nie obchodzi, a złoto dostaje niezależnie od tego kto wygra (oczywiście w znacznie mniejszej ilości). Do gry dołącza również Geolog, który na koniec rundy dostaje punkty za karty tuneli z kryształem. Uwaga! Zmienia się system losowania tożsamości- teraz za każdym razem rozdajemy karty z wszystkich przetasowanych. Uatrakcyjnieniem są nowe karty akcji, które świetnie współgrają i ze starymi i z nowymi postaciami. Teraz można zamknąć kogoś w klatce odbierając możliwość zarobienia złota, zamienić lub podejrzeć tożsamość, a nawet zamienić się z kimś kartami na ręce!

Teraz już nie tak łatwo odkryć który z graczy jest sabotażystą, a sytuacja na planszy w każdej chwili może ulec diametralnej zmianie! Poczuj na nowo gorączkę złota, w tej samej grze Sabotażysta, zupełnie odmienionej… Czy jesteś pewien, że sąsiad po lewej gra do tej samej bramki co Ty? Upewnij się- zamień się na karty… Wygrywacie? Zamień mu tożsamość- więcej złota dla Ciebie! Komentarze i opinie na temat gry

Powrót
Google+