Logo strefa dobrych gier

Białe historie

Białe historie

Gry planszowe
od 8 lat
od 2 do 15 osób
od 40 do 50 min.

Nie mamy go teraz. Skontaktuj się z nami to pozyskamy go dla Ciebie :-)

33.00 PLN

Staw czoła niewyjaśnionym zjawiskom, odwiedź stare zamczyska nawiedzane przez mroczne duchy i upiory, które… w rzeczywistości mogą okazać się nie takie straszne. Dla wnikliwego umysłu „Białe Historie” serwują dreszczyk emocji i satysfakcję z rozwiązywania zagadek! Z tą fantastyczną grą imprezową dla młodych poszukiwaczy i pogromców mitów zyskujesz szanse rozwiania mgieł nadprzyrodzonych tajemnic oraz przeżycie niezapomnianych chwil w gronie znajomych i rodziny.

Proste zasady- w „Białe Historie” może brać udział od dwóch do… no właśnie, sam decydujesz jaki jest górny limit uczestników- najlepiej wszyscy z imprezy! Jedną osobę wyznaczamy na Mistrza Tajemnicy. Jest to osoba, która losuje jedną z 50 kart i czyta graczom fragment historii. Sam odwraca kartę na drugą stronę i zapoznaje się z rozwiązaniem zagadki. Teraz uczestnicy muszą wykazać się umiejętnością zadawania sprytnych i celnych pytań by poznać pełny wymiar historii. Mistrz Tajemnic może graczy naprowadzać odpowiadając na pytania tylko „tak” lub „nie”.


„Białe Historie” to aż 50 niesamowitych zagadek, które zachwycą młodych poszukiwaczy przygód! Poczuj ciarki satysfakcji i bliskość rozwiązania zadania po precyzyjnie zadanym pytaniu. Dodaj klimatu wieczornym spotkaniom z przyjaciółmi i zabawcie się w pogromców mitów!Komentarze i opinie na temat gry

Powrót
Google+