Logo strefa dobrych gier

Tik Tak Bum Junior

Tik Tak Bum Junior

Gry planszowe
od 5 lat
od 2 do 12 osób
od 30 do 40 min.

To ostatnia sztuka. Pośpiesz się aby ktoś Ciebie nie ubiegł !

66.00 PLN

Ekscytująca przygoda z klasycznym Tik Tak Bum dostępna teraz w wersji Junior!

Rozkręć imprezę ze zwariowaną grą na przyjęciu, czy w szkole. Zaproponuj „niebezpieczne” wyzwanie wyobraźni i poczuj prawdziwą eksplozję radości. Tik Tak Bum Junior to wersja dostosowana do młodszego pokolenia wielbicieli gier planszowych i towarzyskich, zapewniające równie dobrą zabawę.

Co najmniej dwie osoby zasiadają do gry. Po wypowiedzeniu (a często wykrzyknięciu) hasła będą one sobie przekazywać prawdziwą bombę (działającą na baterie ). Osoba która trzyma materiał wybuchowy w momencie eksplozji odpada z rundy, lub otrzymuje minusowe punkty. Także trzeba działać szybko. W Tik Tak Bum Junior szukanie hasła jest znacznie prostsze niż w klasycznej wersji. Pierwszy gracz odsłania kartę z rysunkiem. Uczestnicy zamiast słów złożonych z odpowiednich sylab mają za zadanie wypowiedzieć skojarzenie. Nie mogą się one powtarzać- ot jedna utrudniająca reguła.

Tik Tak Bum Junior to niebezpiecznie wciągająca zabawa. Proste zasady, zapewniają szybkie wprowadzenie do gry nowych osób, a prawdziwie tykająca bomba zapewnia fale emocji. Dodatkowo, nikt nie ma wpływu na moment wybuchu. Mechanizm odlicza losowo od 10 do 60 sekund podczas których gracze będą wykrzykiwali najróżniejsze skojarzenia! Zwariowana gra Tik Tak Bum Junior zaprasza do gry już 5-letnie dzieci!Komentarze i opinie na temat gry

Powrót
Google+