Logo strefa dobrych gier

Party Time

Party Time

Gry planszowe
od 11 lat
od 4 osób
od 45 min.

Nie mamy go teraz. Skontaktuj się z nami to pozyskamy go dla Ciebie :-)

59.00 PLN

Zupełnie nowa odsłona Party Alias- Party Time!

Przygotuj się na zwariowaną zabawę z szaloną grą imprezową. Brak Wam pomysłu na rozkręcenie imprezy? Party Time zapewni rozrywkę na długie godziny. Proste zasady, mnóstwo zadań, dobra zabawa, a przede wszystkim kupa śmiechu! Z Party Time zobaczysz jak Twoi przyjaciele udają delfina znajdują 20 słów na literę „ś” lub wyszukują wysublimowanego rymu do słowa „apaszka”!

Imprezę rozpoczynamy od wyznaczenie przynajmniej dwóch zespołów. Następnie każdy rzuca kostką i ląduje na wyznaczonym polu pionkiem swojego koloru. Teraz kostkę możemy odłożyć do pudełka- dalsze ruchy zapewnią nam tylko dobre odpowiedzi! Każde pole na planszy Party Time (Party Alias) ma numerek i określoną talię z której dostajemy zadanie. By poruszyć się dalej wykonujemy zadanie- rymujemy, opowiadamy o haśle, pokazujemy, lub próbujemy zgadnąć sławną osobę, a wszystko pod presją czasu. Mamy tylko 30 sekund na wykonanie wszystkich wylosowanych kart. Za poprawne odpowiedzi dostajemy punkty i o tyle przesuniemy się na torze. Wygrywa drużyna, która pierwsza dobiegnie do mety! Proste? Bardzo! Ale uważajmy! Na niektórych specjalnych polach to przeciwnicy decydują jaka kategoria nam przypadnie!

Mnóstwo śmiechu i emocji z klasycznej wersji Party Alias zawarte w nowej odsłonie- Party Time! Świetna zabawa dla grupy znajomych! Zero komplikacji, proste zdobywanie punktów, zadania oczywiste- ale pod presją czasu mogą się wydarzyć niesamowite, często dziwne wpadki! Zobacz jak daleko zajdziecie swoją ekipą z Party Time (nawet jeśli znacie Party Alias)!Komentarze i opinie na temat gry

Powrót
Google+