Logo strefa dobrych gier

Małe Foto Safari

Małe Foto Safari

Gry planszowe
od 6 lat
od 2 do 4 osób
od 10 do 30 min.

To ostatnia sztuka. Pośpiesz się aby ktoś Ciebie nie ubiegł !

27.20 PLN

Planszowe wyzwanie dla młodych fotografów!

„Małe Foto Safari” to przenośna gra od wydawnictwa G3, skierowana do najmłodszych fanów karcianek. Przenosi nas ona na afrykańskie stepy, gdzie spróbujemy uchwycić dzikie zwierzęta w ich naturalnym środowisku.

Do stołu zasiada od 2 do 4 graczy, w wieku co najmniej 6 lat. „Małe Foto Safari” wygrywa pierwszy fotograf, który zrobi zdjęcia dwóch, trzech, czterech i pięciu zwierząt. Karty przedstawiają 4 gatunki- zebry, słonie, żyrafy i lwy. Na początku rozgrywki odsłaniamy 12 losowo dobranych kart z widocznym jednym przedstawicielem Afryki. Resztę talii układamy na środku w stosie. Każdy dobiera kartę ze zdjęciem, które ma wykonać. Z racji, że zwierzęta często nie są ustawione jak na zdjęciu, gracze mają do dyspozycji 4 akcje. Pierwsza pozwala zamienić miejscami sąsiednie zwierzęta, druga wymienić jednego przedstawiciela „ze stosem”, trzecia zmienia zwierzę na szczycie stosu, a ostatnia podmienia wymaganą fotografię. Kombinujmy, przekręcajmy i ustawiajmy zwierzęta- zwycięzcą zostane tylko jedna osoba.

„Małe Foto Safari” to bardzo ładnie wydana gra ze zwierzętami! Zachwyci już sześciolatków, którzy sporo na niej zyskają- gra uczy kombinowania, podejmowania decyzji, ćwiczy spostrzegawczość i logiczne myślenie. Zabierz swoje dziecko na „Małe Foto Safari”!Komentarze i opinie na temat gry

Powrót
Google+