Logo strefa dobrych gier

Pytaki (wydanie czwarte)

Pytaki (wydanie czwarte)

Gry planszowe
od 4 lat
od 2 do 22 osób
od 15 do 180 min.

Nie mamy go teraz. Skontaktuj się z nami to pozyskamy go dla Ciebie :-)

78.90 PLN

Niezwykła gra rodzinna to mało powiedziane!

„Pytaki” to planszówka przeznaczona dla co najmniej dwóch graczy, ale prawdziwym wyzwaniem staje się gdy usiądziemy do niej całą familią! Nawet najmłodsi (już 4-latki) znajdą w niej coś dla siebie. Prawdziwie emocjonująca rozgrywka wymagająca niemałej odwagi, ucząca nazewnictwa uczuć, otwartości, kształtująca samoświadomość i dojrzałość uczuciową- to właśnie „Pytaki”.

Zasady są wręcz banalne- w zależności od wariantu, dociągamy, lub przesuwamy pionek po żetonach z pytaniami i odpowiadamy. Na co? Na proste pytanie, które często wymagają otwartości i sprawią, że zająknie się największy twardziel. Jak dobrze znasz swoją rodzinę? Potrafisz zamknąć powieki i powiedzieć jakiego koloru oczy mają uczestnicy zabawy? Wiesz jaką wycieczkę najmilej wspominają Twoi rodzice? „Pytaki” sprawią, że nawet zbuntowany nastolatek się wzruszy gdy usłyszy, że najlepszą chwilą w życiu jego ojca był moment narodzin syna!

Tak naprawdę nie ma górnego limitu osób, które mogą brać udział w zabawie! „Pytaki” łączą pokolenia. Wiele możemy się dowiedzieć od dziadków, damy się poznać dzieciom, ale przede wszystkim poczujemy się jak rodzina. By miłe chwile z gry nie wywietrzały, „Pytaki” skrywają w pudełku „Zapamiętnik”! Cudownie prosty wynalazek, który pozwoli odświeżyć i spamiętać wszystkie niezwykłości tej gry planszowej!Komentarze i opinie na temat gry

Powrót
Google+