Logo strefa dobrych gier

Atak Zombie

Atak Zombie

Gry planszowe
od 12 lat
od 2 do 4 osób
od 50 do 60 min.

Nie mamy go teraz. Skontaktuj się z nami to pozyskamy go dla Ciebie :-)

99.00 PLN

Stało się!  Dzień sądu nadszedł niespodziewanie!


Nie wiadomo dlaczego- klątwa, wirus, obcy- większość mieszkańców naszej planety zmieniła się w krwiożercze bestie! Masakra zaczęła się nagle i szybko rozprzestrzeniła się na duży obszar, tak że teraz cały glob woła o mózgi. „Atak Zombie” to gra opowiadająca o ostatnich bastionach ludzkości pośrodku szalejących hord nieumarłych.

Od 2 do 4 graczy zasiada przy stole. Każdy wybiera sobie schronienie- szkołę, kościół, farmę lub fabrykę i tam rozpoczynamy grę. Celem wszystkich w „Atak Zombie” jest przetrwanie do 15 tury, kiedy to wojsko przyleci po najbardziej obiecujących ocalałych (tych z największą liczbą punktów, lub jedynych żyjących) i zabierze ich w bezpieczne miejsce… jeśli takie jeszcze istnieje. Każda tura gry podzielona jest na dwa etapy. Na dzień i noc. W pierwszej gracze rozsyłają ocalałych ze swojej kryjówki do różnych zadań. Żeby wyprodukować broń, leki, żywność, benzynę, beczki do umocnienia barykad itp. Możliwy jest też wysłanie kogoś do zrujnowanego miasta by tam poszukać potrzebnych komponentów, lub na zwiad by poszukiwać innych ocalałych. Musimy bardzo uważać gdyż im więcej robimy hałasu i zamieszania wokół swojej siedziby tym większa ilość zombie się nami zainteresuje. W nocy następuje atak mózgożerów- musimy umacniać i wysyłać na barykady ludzi by zabili tych których przyciągnęły dzienne zadania. Jeśli nam się nie uda zombie wbiją się do naszej siedziby i zjedzą ocalałych!

Bardzo klimatyczne, postapokaliptyczne spędzenie czasu! „Atak Zombie” to kombinowanie i ciągłe balansowanie na krawędzi zdrowych zmysłów- musimy przetrwać, więc musimy jeść. By jeść musimy wyprodukować chleb, przy czym narobimy hałasu. Hałas przyciąga zombie, a do ich zabicie musimy zdobyć broń! I ciągłe życie z nadzieją, że to nas wojsko odeskortuje… bo inaczej… po co to wszystko?Komentarze i opinie na temat gry

Powrót
Google+