Logo strefa dobrych gier

Pizza XXL

Pizza XXL

Gry planszowe
od 6 lat
od 2 do 5 osób
od 15 do 20 min.

Nie mamy go teraz. Skontaktuj się z nami to pozyskamy go dla Ciebie :-)

14.00 PLN

Imprezówka w dobrej cenie!

W grze „Pizza XXL” liczy się spryt, refleks, spostrzegawczość- nie musisz umieć gotować, by wygrać. Nie daj się innym graczom. Uważnie obserwuj co dzieje się na stole i głośno krzycz o składniki, by zyskać miano mistrza kuchni włoskiej!

O co chodzi? Celem gry „Pizza XXL” jest zrobienie, nie największej pizzy, ale najliczniejszego jej zapasu. Na początku rozgrywki odkrywane są żetony pizz- na nich wyraźnie widać jakich składników potrzeba by je przyrządzić. Gracze w kolejności odkrywają po jednym żetonie ze stosów składników. Kto pierwszy dany komponent zaklepie głośno wypowiadając jego nazwę zgarnia go do swojej puli. Gdy gracz zaobserwuje, że posiada już wystarczającą liczbę elementów do upieczenia pizzy, zabiera dany żeton. To właśnie on zapewni mu punkty na koniec.

Piece rozgrzane? „Pizza XXL” to jedna z serii wielu „Dobrych Gier, w Dobrej Cenie” od wydawnictwa Egmont. Proste zasady pozwalają rozłożyć grę nawet z najmłodszymi, 6-letnimi dziećmi. Bowiem wiek nie gra tu większej roli- liczy się spostrzegawczość, zdolność  koncentracji i refleks! Komu uda się przygotować „Pizzę XXL”?Komentarze i opinie na temat gry

Powrót
Google+