Logo strefa dobrych gier

Rzymianie do domu!

Rzymianie do domu!

Gry planszowe
od 13 lat
od 1 do 4 osób
od 10 do 15 min.

Nie mamy go teraz. Skontaktuj się z nami to pozyskamy go dla Ciebie :-)

22.00 PLN

Grzecznie prosiliście, ale Rzymianie chyba nie rozumieją po kaledońsku. Zatem trzeba użyć siły!

„Rzymianie do domu!” to szyba, zabawna i emocjonująca gra karciana z serii Joker Line wydawnictwa Trefl. Jako dowódca jednego z plemion, musisz udowodnić rywalom, że Ty jesteś najznakomitszym taktykiem i odbijesz więcej fortów na Murze Hadriana niż inni.

„Rzymianie do domu!” to karicanka przeznaczona dla 1 do 4 graczy (10 lat), na max 10 minut. Każdy wybiera swój kolor rodu i dostaje wszystkie karty w tym kolorze. Z przetasowanej talii Fortów rozkładamy na środku kilka z nich (jeśli to konieczne poprawiamy umocnienia, tak by najniższa wylosowana karta była pierwsza, a najwyższa ostatnia). Teraz uczestnicy wykładają przy każdym Forcie jedną zakrytą kartę swojego rodu. Należy zwrócić uwagę na cechy specjalne swoich wojów! Gdy wszyscy już swoje karty wyłożą, przystępujemy do oblężenia z okrzykiem „Rzymianie do domu!”. Odkrywamy pierwszy zakryty rząd. Najsilniejszy wojownik wygrywa i jego karta wraz z Fortem wraca do właściciela. Uwaga! Kaledończycy którzy nie wygrali zostają i będą wspierać następne pojedynki! Także dobrze przemyśl swoje decyzje!

„Rzymianie do domu!” to mikro-gra, mieszcząca się w kieszeni. Emocjonująca, zabawna (przede wszystkim nazwy i ilustracje Fortów!), szybka i prosta- pozwala wciągnąć nowych graczy. Jako pierwsza z serii Joker Line posiada opcję gry jednoosobowej!Komentarze i opinie na temat gry

Powrót
Google+