Logo strefa dobrych gier

Boost!

Boost!

Gry planszowe
od 6 lat
od 2 do 8 osób
od 5 do 10 min.

Nie mamy go teraz. Skontaktuj się z nami to pozyskamy go dla Ciebie :-)

44.00 PLN

Wpadnij w szał gry „Boost!”!

Szukasz prostej i emocjonującej gry imprezowej? Znasz i lubisz „Dobble”? To doskonale trafiłeś! „Boost!” to tytuł bardzo podobny. Drukowany na dobrze leżących w dłoni okrągłych kartach, wydany w metalowej puszeczce, może podróżować z Tobą wszędzie i wciągać znajomych w szał rozgrywki!

Całym przygotowaniem gry „Boost!” jest przetasowanie talii. Każdy z uczestników (od 2 do 8, w wieku co najmniej 6 lat) otrzymuje taką samą liczbę kart. Gotowi? Wszyscy jednocześnie wykładamy na środek wierzchnią kartę swojego stosu. Celem zabawy jest obejrzenie odkrytych obrazków i przyporządkowanie ich do odpowiedniej kategorii. Np. Gdy na stole pojawi się jabłko, śliwka, winogrona, kolczyki, trąbka, bransoletka i gruszka, osoba która krzyknie „OWOCE” zdobywa aż 4 karty. Gracz, krzycząc „Biżuteria”, zgarnie dwa punkty, itp. „Boost!” kończy się z momentem wyczerpania się talii. Osoba, która zdobyła najwięcej kart wygrywa całą grę!

Szybkie, proste i baaaardzo głośne rozgrywki! Dasz radę w stresie zgarnąć największą grupę kart? Czy raczej zobaczyłeś trąbkę i krzyczysz „instrumenty” by zgarnąć chociaż ten jeden punkt? Przekonaj się z szaloną grą imprezową „Boost!”!Komentarze i opinie na temat gry

Powrót
Google+