Logo strefa dobrych gier

Fluxx (edycja polska)

Fluxx (edycja polska)

Gry planszowe
od 8 lat
od 2 do 6 osób
od 5 do 30 min.

Nie mamy go teraz. Skontaktuj się z nami to pozyskamy go dla Ciebie :-)

39.90 PLN

Zmiany, zmiany, zmiany!

Przygotuj się na niecodzienne szaleństwo z grą „Fluxx”! Dwie zasady na początek- dobierz i zagraj kartę- a nikt nie potrafi przewidzieć jak to się skończy! Zaproś znajomych (jeśli jeszcze u Ciebie nie siedzą) i zaproponuj popularną na całym świecie imprezówkę (w końcu wydaną po polsku!). Wyjaśnij zasady (jednozdaniowo) i zaczekaj, aż wciągnie was wir rozgrywki i wszystko zacznie się zmieniać!

„Fluxx” może trwać zaledwie 5 minut! Ale nie daj się zwieść! Gdy usiądziecie do gry w gronie przyjaciół (od 2 do 6 osób) wszystko jest możliwe. Na środku kładziemy kartę startową z zasadą podstawową- „Dobierz jedną kartę i zagraj jedną kartę”. I możemy zaczynać szaleństwo „Fluxx”. Przynajmniej na początku tury graczy będą wyglądały podobnie- „Dobieramy kartę i zagrywamy kartę” Druga czynność, może znacząco wpłynąć na całą rozgrywkę. Zagrana karta może być NOWĄ ZASADĄ obowiązującą od chwili jej wyłożenia („Dobierz trzy karty”, „Limit Kart na Ręce: 1”, „Miejsce na drugi CEL” itp.). Istnieje też możliwość, że zagrana karta będzie AKCJĄ- której będziemy musieli się natychmiastowo podjąć (np. „Jeśli DZIŚ jest specjalną okazją, dobierz 3 karty”). Dwa pozostałe typy kart FANTY i CELE też możemy zagrywać w momencie dozwolonym przez zasady. Pierwsze kładziemy przed sobą. Cele układamy na środku (tak by przysłonił poprzedni obowiązujący). Określają one CEL gry (który jak wszystko, będzie się zmieniał!), najczęściej zebranie określonych FANTÓW.

Proste, chociaż bardzo zakręcone! „Fluxx” jest bardzo nietypową grą, która z jednozasadowej imprezówki, może się przemienić w zwariowany tytuł z talią reguł! Nie daj się zwieść, szykuj strategie, przekręcaj CELE, gdy czujesz, że przeciwnicy są blisko zebrania FANTÓW, ale przede wszystkim nie daj się zwariować! Wszystkie gry typu „Fluxx” można ze sobą połączyć by uzyskać superwersję!Komentarze i opinie na temat gry

Powrót
Google+