Logo strefa dobrych gier

Czarne historie - Śmiertelne wakacje

Czarne historie - Śmiertelne wakacje

Gry planszowe
od 14 lat
od 2 do 15 osób
od 40 do 50 min.

To ostatnia sztuka. Pośpiesz się aby ktoś Ciebie nie ubiegł !

34.00 PLN

 Sielankowy klimat i zbytnia relaksacja to źli doradcy!

Przekonaj się o tym grając w „Czarne Historie- Śmiertelne Wakacje”. Jest to zbiór 50 przerażających opowieści zainspirowanych wydarzeniami najprzyjemniejszych dni w roku! Dni, w których gorące słońce zostaje zasłonięte przez czarne chmury wypadków drogowych, śmiertelnie niebezpiecznych pamiątek, braku szkoły i innych nieszczęść!

Zasady są proste. Grający w „Czarne Historie- Śmiertelne Wakacje” słuchają części wydarzenia, a następnie zadając pytania, próbują ustalić co tak naprawdę się stało i jaki fatalny koniec spotkał urlopowiczów. Jeden z uczestników, wyznaczony na Mistrza Tajemnicy, próbuje naprowadzić innych grających odpowiadając „tak” lub „nie”. Zasady niezmienne jak przy innych grach z serii „Czarnych Historii”.

Zobacz jak los zadrwił z osób, którym darował chwilę oddechu od codziennego zgiełku zajęć i pracy. Pamiętaj- urlop to ryzyko, które podejmujesz na własną odpowiedzialność. Nie każdy ma tyle szczęścia by przy ognisku, w hotelu, pod namiotem, w przyjacielskiej atmosferze grać sobie w „Czarne Historie- Śmiertelne Wakacje”Komentarze i opinie na temat gry

Powrót
Google+